#1 2009-01-24 09:03:30

Marie

Najlepsza...

3106117
Call me!
Skąd: Castle Resurrection/Szkocja
Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 143
Punktów :   

Interviev with the Vampire-Wywiad z Wampirem

Louis de Pointe du Lac (Brad Pitt), dwustuletni wampir, spotyka się z dziennikarzem Malloyem (Christian Slater), aby opowiedzieć mu historię swojego życia (i życia po śmierci). Louis opowiada jak żyjąc w kolonialnej Luizjanie staje się towarzyszem Lestata (Tom Cruise) – wampira o francuskim pochodzeniu. Niewolnicy odkrywają demoniczną naturę ich "pana" i zmuszają obu do ucieczki. Louis nie mogący zaakceptować natury mordercy, prowokuje Lestata do stworzenia mu towarzyszki. Dołącza do nich osierocona Claudia – dziecko, które przemienił Lestat. Odtąd stanowią rodzinę. Claudia z nienawiści do Lestata, za to iż uwięził ją na całą wieczność w ciele dziecka – usiłuje go unicestwić. Uciekają wraz z Louisem do Europy, szukając sobie podobnych. Trafiają do paryskiego Teatru wampirów, gdzie jak mówi Louis: "Wampiry udają ludzi, którzy udają wampiry". Za zabicie Lestata Claudia zostaje skazana na śmierć w promieniach słońca, a Louis zamurowany na zawsze w podziemnej krypcie. Dzięki zafascynowanemu nim Armandowi – najstarszemu z obecnych tam wampirów – udaje mu się uwolnić i dokonać zemsty na katach Claudii. Podpala cały Teatr i unicestwia żyjące tam wampiry. Po latach spotyka Lestata, bojącego się zmian jakie nastąpiły we współczesnym świecie... Spotkanie działa na Lestata na tyle inspirująco, że budzi się w nim chęć "życia"...

Tak tak film jest istnym kąskiem dla płci pięknej. Wampiry, chodzące nieumarłe ciacha, wciągająca piękna historia. Tego czasem nam niegrzecznym dziewczynkom potrzeba do poduszki.

http://pic.skapiec.pl/f1/157465b1.jpg


Poprzez nocy chłód i poranka żar, w świecie w którym rządzi prawo dżungli...kroczą dumnie nieugięci myśliwi.

Offline

 

#2 2009-01-24 09:35:19

Valerie Cole

Fast Food

Re: Interviev with the Vampire-Wywiad z Wampirem

Klasyka... Jeden z filmów, które mogę oglądać kilkakrotnie nie nudząc się przy tym... No i obsada... Eh... Żyć, nie umierać!!

 

#3 2009-11-07 02:22:05

Alucard

Vampir

Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 14
Punktów :   

Re: Interviev with the Vampire-Wywiad z Wampirem

Uwielbiam ten film....Prawdziwa perełka w klasykach

Offline

 

#4 2009-11-08 13:53:42

Morticia de Enfer

Starszy Vampir

9975081
Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 76
Punktów :   

Re: Interviev with the Vampire-Wywiad z Wampirem

Zgodze się z Alu..Oglądałam go setki razy i mi się jeszcze nie znudził. Najbardziej porywającą postacią według mnie w tym filmie jest Claudia. Podoba mi się jej osobowość. Jest bezwzględna i chce dopiąć swego, jest okrutna ale i wyrachowana. Istna z niej arystokratka.

Offline

 

#5 2009-11-14 11:07:24

Jorgen Largsten

Vampir

Zarejestrowany: 2009-09-02
Posty: 29
Punktów :   

Re: Interviev with the Vampire-Wywiad z Wampirem

Według mnie najciekawszą postacią w tym filmie jest właśnie Luis, który pomimo iż został wampirem dalej potrafił zachować ludzkie uczucia.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Sme vĂ˝robca a dodĂĄvateÄž betónovĂ˝ch septikov