#1 2009-03-04 08:10:53

Valerie Cole

Fast Food

New Moon (soundtrack)

Ostatnio im bliżej do początku zdjęć do New Moon, pojawia się coraz więcej informacji o gwiazdach, które chcą/nie chcą/będą/ nie będą na ścieżce dźwiękowej.

Z ostatnich doniesień wynika, że sukces pierwszej części sagi przyciągnął jak magnes nie tylko pomniejsze gwiazdki wytwórni Walta Disneya, ale także wielkie gwiazdy światowej sceny muzycznej.

I tak:

Deklarację chęci nagrania piosenki na soundtrack pojawiły się m.in. od Jonas Brothers, Vanessy Hudgins, Demi Lovato (Camp Rock), a także Hannah Montana. Jednak obok nich o swoim udziale w tworzeniu ścieżki dźwiękowej chętnie mówi Paramore (ich piosenka "Decode" stała się hitem właśnie dzięki "Twilight") i Madonna.

Rob Pattison zapytany o piosenki do filmu "New Moon" powiedział, że odpuszcza "nie chcę, żeby wyglądało to tak, jakbym chciał sobie dorobić".

Wspomniany wcześniej zespół Paramore zdradził, że pracują nad tytułowym utworem do New Moon.

(zebrane z twilightpl.com)

 

#2 2009-03-04 09:20:15

Aeris

Vampir

7357038
Skąd: Piekło ^_-
Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 61
Punktów :   

Re: New Moon (soundtrack)

Mam nadzieję, że muzyka dobrana do drugiej części Zmierzchu będzie tak idealnie dobrana jak w pierwszek. ^^ A co do Vannesy to chyba Hudgens? Ta z High School Musical? Eeee... Pozostawię to bez komentarza jednak.

Ale poczekamy, zobaczymy.


" .. Biorę to powoli, karmiąc mój ogień, tasuję karty Twojej gry. Właśnie w tym czasie, we właściwym miejscu, niespodziewanie zagram moim asem .. "

Wiecznie Ponura ze Skłonnościami do Marudzenia, Aeris Gainsborough.

Offline

 

#3 2009-03-04 18:55:48

Valerie Cole

Fast Food

Re: New Moon (soundtrack)

oj, dżizys... napisałam [spolszczone] - wybaczcie

 

#4 2009-03-05 15:00:41

Marie

Najlepsza...

3106117
Call me!
Skąd: Castle Resurrection/Szkocja
Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 143
Punktów :   

Re: New Moon (soundtrack)

Ja schrzania muzykę to to będzie lipa...Jonasi, Montana i Vanessa to niech sobie siedzą u Disneya jak im dobrze. A co do Madonny to powiem tyle. Widać to że jej ostatnia płyta okazała sie klapą...sprawiło że jej sie zachciało poprzez film dotrzeć do ludzi...ech niestety niektórzy nie wiedzą kiedy zejść ze sceny...


Poprzez nocy chłód i poranka żar, w świecie w którym rządzi prawo dżungli...kroczą dumnie nieugięci myśliwi.

Offline

 

#5 2009-03-05 15:39:32

Angelika_Marshal

Vampir

Zarejestrowany: 2009-01-28
Posty: 11
Punktów :   

Re: New Moon (soundtrack)

Lubie jak w filmach są piosenki nieznanych zespołów , dzięki temu jest wniesiona jakaś świeżość na scenę dzięki nawet filmowi ,a co do pierwszej części Muzyka była genialna . Świetnie dobrana .Aha i jeszcze spodobało mi się to że Rob zrezygnował z tworzenia muzyki do filmu ,co za dużo to nie zdrowo . Niech da szanse innym

Offline

 

#6 2009-03-05 16:09:54

Lajita Karin

Vampir

Skąd: Zamek Ressurection
Zarejestrowany: 2009-01-22
Posty: 34
Punktów :   

Re: New Moon (soundtrack)

Soundtrack z pierwszej części miodzio w 100%, osobiście mam nadzieję, że do drugiej & trzeciej & czwartej będzie równie dobry i nie zaniży poziomu
A deklarować to oni się mogą, jednak Twilight to nie jest żaden cukierkowy musical itp, więc podejrzewam, że nie mają na płycie z muzyką do TEGO akurat filmu, racji bytu.
Co do Roba....może i jego zawodzący utwór "Never think" był no...ekhm , to jednak jego instrumentalne wyczyny są niczego sobie i one mogłyby się tam znaleźć ^^


When you can live forever....What do you live for?

Offline

 

#7 2009-03-05 18:33:02

Valerie Cole

Fast Food

Re: New Moon (soundtrack)

Wiecie co... I tak nie podejrzewam, żeby wybitnie "rockowa" Steph zgodziła się na "badziew" na ścieżce do filmu

 

#8 2009-03-25 09:54:09

Aeris

Vampir

7357038
Skąd: Piekło ^_-
Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 61
Punktów :   

Re: New Moon (soundtrack)

Przysięgam, że jak zobaczę gdzieś tę Hudgens czy inne jej podobne, to chyba pójdę i ukatrupię tych tam od soundtracków... I zgadzam się z Val, wątpię, by Steph zgodziła się na tym podobne wyczyny z jej hitem, o.

Uch...


" .. Biorę to powoli, karmiąc mój ogień, tasuję karty Twojej gry. Właśnie w tym czasie, we właściwym miejscu, niespodziewanie zagram moim asem .. "

Wiecznie Ponura ze Skłonnościami do Marudzenia, Aeris Gainsborough.

Offline

 

#9 2009-10-25 15:58:08

Valerie Cole

Fast Food

Re: New Moon (soundtrack)

Było dużo pisania, dużo niejasności, ale w końcu znamy wszystkie utwory, jakie pojawią się na Soundtracku New Moon

Dosyć nieoczekiwanie soundtrack do drugiej części sagi "Zmierzch" stał się jedną z najciekawszych kompilacji tego roku. Udało się na nim zebrać takich wykonawców jak Thom Yorke, Muse, Bon Iver, The Killers i Editors, a każdy z nich przygotował albo premierowy utwór, albo nową wersją swojego kawałka.

Znów mamy dwa Soundtracki. Jeden z muzyką i tutaj przeważa znów tak bardzo przez Stephenie ukochany rock, a drugi z podkładem dźwiękowym.

Soundtrack: Twilight Saga: New Moon (2009)
   1. Meet Me On The Equinox – Death Cab For Cutie (3:44)
   2. Friends – Band Of Skulls (3:09)
   3. Hearing Damage – Thom Yorke (5:04)
   4. Possibility – Lykke Li (5:06)
   5. A White Demon Love Song – The Killers (3:34)
   6. Satellite Heart – Anya Marina (3:33)
   7. I Belong To You (New Moon Remix) – Muse (3:12)
   8. Rosyln – Bon Iver & St. Vincent (4:49)
   9. Done All Wrong – Black Rebel Motorcycle Club (2:49)
  10. Monsters – Hurricane Bells (3:16)
  11. The Violet Hour – Sea Wolf (3:32)
  12. Shooting The Moon – Ok Go (3:18)
  13. Slow Life – Grizzly Bear (4:21)
  14. No Sound But The Wind – Editors (3:48)
  15. New Moon – Alexandre Desplat (4:09)


Soundtrack: Twilight Saga: New Moon The Score (2009)
   1. New Moon (Intro) (1:50)
   2. The Volt (2:04)
   3. Esme’s Song (Bonus Track) (2:10)
   4. Reunited (2:17)
   5. Together Again (1:21)
   6. The Pack (Death of Laurent) (1:27)
   7. Riding On Motorcylces With Werewolves (2:12)
   8. Somethings Wrong With Jacob (1:18)
   9. Papercut (0:47)
  10. Its Your Birthday Bella (1:12)
  11. A Good Friend (2:18)
  12. Life Without The One You Love (3:29)
  13. It Will Be Like I Never Existed (3:13)
  14. Yellow Porsche (The Arrival To Volterra) (2:15)
  15. Cliff Diving (1:35)
  16. Bella’s Lullaby (1:37)


Ja przesłuchałam do tej pory tylko kilka piosenek, ale już jestem pod wrażeniem... A to mój ulubiony kawałek... Ciekawe, czy powtórzą sukces Paramore...

http://www.youtube.com/watch?v=GsTPWWZGYSI

 

#10 2009-10-26 15:59:53

Lajita Karin

Vampir

Skąd: Zamek Ressurection
Zarejestrowany: 2009-01-22
Posty: 34
Punktów :   

Re: New Moon (soundtrack)

taaak...ja przesłuchałam całą płytkę z piosenkami i uważam, że niestety soundtrack do poprzedniej części był lepszy...
'Meet Me On The Equinox' jest boskie i wedle mnie to najlepszy utworek z tej płytki <3 I wróżę im taki sukces jak Paramore ^^
Tylko wkurza mnie, że cała płytka jest taka...smętna! Wycie, zawodzenie i nic specjalnego

Jeszcze muszę przesłuchać płytkę z muzyką instrumentalną, może ta będzie lepsza...


When you can live forever....What do you live for?

Offline

 

#11 2009-10-27 14:38:10

Aeris

Vampir

7357038
Skąd: Piekło ^_-
Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 61
Punktów :   

Re: New Moon (soundtrack)

Ja jeszcze nie przesłuchałam, ale zamierzam to zrobić. I mam nadzieję, że mi się spodoba... jak dla mnie ważnym elementem filmu jest właśnie soundtrack. Zawsze zwracam uwagę na to, czy są odpowiednio dobrane do scen i ogólnie do filmu. Mam nadzieję, że w na Moonie się nie zawiodę.


" .. Biorę to powoli, karmiąc mój ogień, tasuję karty Twojej gry. Właśnie w tym czasie, we właściwym miejscu, niespodziewanie zagram moim asem .. "

Wiecznie Ponura ze Skłonnościami do Marudzenia, Aeris Gainsborough.

Offline

 

#12 2009-11-08 19:25:15

Tiffany Carrea

Starszy Vampir

Skąd: południowa Polska
Zarejestrowany: 2009-11-03
Posty: 85
Punktów :   

Re: New Moon (soundtrack)

Szczerze mówiąc po soundtracku do drugiej części spodziewałam się czegoś lepszegho. Właściwie nie ma na nim ani jednego potencjalnego hitu, poza osłuchanym już "Meet me one the equinox"...


p.s. New Moon: The Score 2009 - potwierdzona z okładki płyty...

1. New Moon
2. Bella Dreams
3. Romeo & Juliet
4. Volturi Waltz
5. Blood Sample
6. Edward Leaves
7. Werewolves
8. I Need You
9. Break Up
10. Memories of Edward
11. Wolves v. Vampire
12. Victoria
13. Almost a Kiss
14. Adrenaline
15. Dreamcatcher
16. To Volterra
17. You are Alive
18. The Volturi
19. The Cullens
20. Marry Me, Bella
21. Full Moon

Może kompilacja utworów typowo instrumentalnych okaże się lepsza...??

PLATYNA DLA SOU?NDTRACKU NEW MOON


Zgodnie z Atlantic Records, Saga Twilight “New Moon” Soundtrack otrzymała „Recording Industry Association of America” – certyfikat platyny za sprzedaż przekraczającą 1 milion sztuk. Twilight Original Motion Picture Soundtrack zdobył nagrodę w kategorii Ulubiony Soundtrack na American Music Awards.

"Twilight Saga: New Moon - Original Motion Picture Soundtrack" skoczył w tym tygodniu na liście Billboard 200, na ranking # 8 i sprzedaż ponad 93.000 egzemplarzy w szóstym tygodniu sprzedaży.

Soundtrack, który zadebiutował w październiku, otrzymała także status platynowej RIAA za sprzedaż przekraczającą 1 milion sztuk. "Twilight Saga: New Moon" soundtrack, który zadebiutował na # 1 w pierwszym tygodniu w sklepach on-line, przeszedł do historii jako po raz pierwszy soundtrack i jego sequel oba osiągnęły # 1 miejscu na wykresie. Ponadto, ścieżka dźwiękowa pozostała w top 10 na liście Billboard 200 od czasu jego premiery.


...najsłodsza krew pochodzi od osoby, którą kochasz...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
usuwanie adblue