#1 2009-01-22 17:03:07

Aeris

Vampir

7357038
Skąd: Piekło ^_-
Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 61
Punktów :   

Buffy - postrach wampirów

16-letnia Buffy pzreprowadza się do Sunnydale po spaleniu sali gimnastycznej w swojej starej szkole w L.A. Nikt nie wie, że sala była pełna wampirów, a dziewczyna jest pogromczynią. Po przeprowadzce poznaje Gilesa - jej opiekuna.

Część 1:
Po przeprowadzce Buffy dowiaduje się, że w Sunnydale mieszka Władca wszystkich Wampirów, który chce zgładzić pogromcę i tym samym wyjść na światło dzienne. 12 odcinków opowiada o walce z Władcą i Pomazańcem oraz o zapoznaniu się z miastem i przyjaciółmi, a także o początku miłości Buffy z wampirem Angelem.

Część 2:

Miłość Angela i Buffy rozkwita. Do miasta przybywa wampir Spike z Drusillą. Spike wyleczył ukochaną za pomocą krwi Angela, jednak Buffy zdołała go uratować. Po porażce Spike wpada na pomysł jak zniszczyć świat. Plany psują wspólna noc Angela i Buffy, gdzie zaczyna działać klątwa rzucona na wampira. Angel staje się krwiopijcą. Przyłancza się do wampirów. Ożywia Ashanti. Buffy mus zabić ukochanego.

Część 3:
Zrozpaczona Buffy wyjeżdża z Sunnydale. Po jej powrocie w mieście zjawia się Faith - kolejny pogromca. Razem z nią pojawia się Wesley i jej opiekun. Wraca Angel, którego Buffy wysłała do piekła. Po zerwaniu z nią zrozpaczona Buffy musi stawić czoła Faith, która jest pod wpływem burmistrza. Wkońcu dokonuje zamachu na Angela, strzałą z trucizną, która leczy tylko krew pogromcy. Po tym jak Faith skacze z dachu, Buffy daje Angelowi swoją własną krew. Dzięki spotkaniu Buffy i Faith we śnie, Buffy budzi się, ale druga zostaje w śpiączce.

W dalszych seriach Angel wyjeżdża z Sunnydale, nie mogąc przezwyciężyć wyrzutów sumienia. Buffy poznaje nową miłość i dalej walczy z wampirami. Pod koniec 7 serii poświęca własne życie dla ludzkości.


Ale ja kocham wampirki. ^^


" .. Biorę to powoli, karmiąc mój ogień, tasuję karty Twojej gry. Właśnie w tym czasie, we właściwym miejscu, niespodziewanie zagram moim asem .. "

Wiecznie Ponura ze Skłonnościami do Marudzenia, Aeris Gainsborough.

Offline

 

#2 2009-01-22 17:46:09

Valerie Cole

Fast Food

Re: Buffy - postrach wampirów

Eh... Oglądałam namiętnie do czwartej serii, a potem jakoś czasu nie miałam... Za to podobał mi się też Angel w innym serialu... Po czwartej części, jak wyjechał, to zaczął prace jako prywatny detektyw... Pracował zresztą razem z Cordelią... Kurczę tytułu nie za bardzo pamiętam, ale coś z Aniołem to było...

Za to Buffy... Cóż niektóre odcinki były bardzo mocno naciągane, a dzięki temu serialowi Sarah Michelle Gellar zdobyła wielką popularność

 

#3 2009-02-06 08:02:12

Aeris

Vampir

7357038
Skąd: Piekło ^_-
Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 61
Punktów :   

Re: Buffy - postrach wampirów

Ja oglądałam tak piąte przez dziesiąte, ale jeden odcinek bardzo mi się podobał, było to chyba o pierwszej walce Buffy z wampirem. Nie powiem, zafascynował mnie ten film, ale niestety leciał zawsze w takich porach, że nie miałam mozliwości go oglądać.

Teraz jakby leciał, mogłabym sobie nagrywać, bo mam taką możliwość.


" .. Biorę to powoli, karmiąc mój ogień, tasuję karty Twojej gry. Właśnie w tym czasie, we właściwym miejscu, niespodziewanie zagram moim asem .. "

Wiecznie Ponura ze Skłonnościami do Marudzenia, Aeris Gainsborough.

Offline

 

#4 2009-02-22 08:10:11

Marie

Najlepsza...

3106117
Call me!
Skąd: Castle Resurrection/Szkocja
Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 143
Punktów :   

Re: Buffy - postrach wampirów

I kolejny smaczek czyli WP wspomnienia.

http://film.wp.pl/idGallery,4404,name,N … leria.html

Chyba wszyscy pamiętają o Buffy i wcale bym się nie zdziwiła gdyby teraz w dobie Zmierzchu ten serial powrócił na antenę.


Poprzez nocy chłód i poranka żar, w świecie w którym rządzi prawo dżungli...kroczą dumnie nieugięci myśliwi.

Offline

 

#5 2009-02-22 09:16:45

Valerie Cole

Fast Food

Re: Buffy - postrach wampirów

W sumie nie było by tak źle. Po raz kolejny nadrobiłabym swoje "zaległości" i przypomniała sobie jej przygody...

Skoro stacja ze słoneczkiem "katuje" mnie codziennie Sabriną i Czarodziejkami, to może zdecyduje się również na powtórki Buffy

 

#6 2009-11-15 00:02:43

Jorgen Largsten

Vampir

Zarejestrowany: 2009-09-02
Posty: 29
Punktów :   

Re: Buffy - postrach wampirów

Sorki ale dla mnie to co pokazali w tym serialu w ogóle nie trafiło do mojego gustu. Już dużo bardziej podobał mi się serial "Anioł Ciemności".

Offline

 

#7 2009-11-15 08:53:21

Tiffany Carrea

Starszy Vampir

Skąd: południowa Polska
Zarejestrowany: 2009-11-03
Posty: 85
Punktów :   

Re: Buffy - postrach wampirów

Te sceny walki i samotna niewiasta walcząca z hordą krwiopijców... Albo się zestarzałam, albo po prostu mam teraz większe wymagania co do filmów/serialów o tej tematyce xD Jak juz wspomniałam, jakoś do czwartej serii oglądałam namiętnie, jako nastolatka podkochująca się w Aniołku... A teraz za nic w świecie nie wróciłabym do Buffy...


...najsłodsza krew pochodzi od osoby, którą kochasz...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://emnieruchomosci24hat.eu Szamba betonowe Kolbuszowa