#1 2009-10-28 21:15:54

Baltazar

Vampir

8274478
Zarejestrowany: 2009-08-11
Posty: 4
Punktów :   

Pozwol mi wejsc

12 – letni Oskar jest wrażliwym, nieco bojaźliwym chłopcem, prześladowanym przez silniejszych kolegów z klasy. Nie potrafi im się przeciwstawić. Marzy o prawdziwym przyjacielu. Życzenie to wydaje się spełnić, gdy Oskar spotyka rówieśniczkę, która wprowadza się wraz ze swoim ojcem do mieszkania obok. Blada i zawsze poważna Eli wychodzi tylko w nocy i wydaje się, że nie przeszkadzają jej wcale mroźne temperatury.

Wraz z pojawieniem się dziewczynki, w okolicy  wydarza się seria niewytłumaczalnych zniknięć i zabójstw… Jeden z mężczyzn umiera przywiązany do drzewa, inny zamarza w pobliskim jeziorze, a do szpitala trafia kobieta ukąszona w szyję… Krew jest wspólnym mianownikiem tych zdarzeń – a zamkniętego w sobie chłopca, wydają się one fascynować. Potrwa to dopóki Oskar nie odkryje, że Eli jest… wampirem. Do tego czasu między chłopcem i dziewczynką rozkwitać będzie dziecięca miłość. To Eli da przyjacielowi siłę, by walczył ze swoimi szkolnymi prześladowcami.

Oskar coraz bardziej świadom tragicznego i nieludzkiego wymiaru osobowości Eli, nie będzie w stanie jej jednak porzucić. Zamrożona na zawsze w ciele 12–latki, z rozkwitającymi uczuciami i mieszanymi emocjami dorastającej dziewczyny Eli wie, że aby żyć, musi nadal czerpać siłę z innych. Ale gdy Oskar stanie nagle twarzą w twarz z niebezpieczeństwem, Eli zrobi wszystko, by za wszelką cenę go obronić

Tak samo tu opis filmu zostal skopiowany. Film takze polecam

Ostatnio edytowany przez Baltazar (2009-10-28 21:16:36)

Offline

 

#2 2009-11-20 23:25:38

Shinji Kagawa

Vampir

7134853
Zarejestrowany: 2009-02-06
Posty: 17
Punktów :   

Re: Pozwol mi wejsc

Ongiś widziałem film i mogę z czystym sercem go polecić, bo jest bardzo dobrym dramatem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Проживание Небель