#1 2009-03-03 23:06:33

Marie

Najlepsza...

3106117
Call me!
Skąd: Castle Resurrection/Szkocja
Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 143
Punktów :   

Eclipse - Zaćmienie

Mamy już pierwsze doniesienia odnośnie kontynuacji Zmierzchu czyli części trzeciej. Wiadoma jest prawdopodobna premiera jak i reżyser. Wszystko można przeczytać tutaj :

http://film.interia.pl/szukaj/news/barr … -3,1266664


Poprzez nocy chłód i poranka żar, w świecie w którym rządzi prawo dżungli...kroczą dumnie nieugięci myśliwi.

Offline

 

#2 2009-03-04 07:52:28

Valerie Cole

Fast Food

Re: Eclipse - Zaćmienie

Szczerze mówiąc jakoś nie mam zaufania do Aniołka za kamerą... Ale pożyjemy, zobaczymy Niedawno mówiono też o bracie Chrisa Weitza, jako potencjalnym kandydacie na reżysera trzeciej części sagi

 

#3 2009-03-13 08:19:11

Marie

Najlepsza...

3106117
Call me!
Skąd: Castle Resurrection/Szkocja
Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 143
Punktów :   

Re: Eclipse - Zaćmienie

No i w końcu wiadomo kto nakręci 3 część naszego cyklu. Niestety a może stety...Aniołek odpada. wyścig wygrał reżyser "Sierocińca" Juan Antonio Bayona. Wiadomość o tym można przeczytać na wp pod tym linkiem :

http://film.wp.pl/id,95726,title,Juan-A … omosc.html

oraz na interii pod tym linkiem :

http://film.interia.pl/wiadomosci/film/ … -3,1273705

Pozdrawiam Serdecznie. Wasza M.


Poprzez nocy chłód i poranka żar, w świecie w którym rządzi prawo dżungli...kroczą dumnie nieugięci myśliwi.

Offline

 

#4 2009-03-16 20:26:46

Valerie Cole

Fast Food

Re: Eclipse - Zaćmienie

Parę dni temu gazeta "The Los Angeles Times" doniosła, że stanowisko reżysera „New Moon” zostało już obsadzone – miał je zająć hiszpański reżyser Juan Antonio Bayona. Wczoraj plotki zostały zdementowane: "The Los Angeles Times" dotarł do informacji, według których producenci z Summit Entertainment wciąż nie zdecydowali jeszcze kto stanie za kamerą w czasie realizacji filmu, z nikim nie podpisali stosownych umów, a jak mówi Erik Feig, szef produkcji w Summit Entertainment, autor "Sierocińca" jest wciąż jednym z kilku kandydatów, których zatrudnienie rozważają.

- Mamy na liście trzech, czterech utalentowanych reżyserów - oświadczył Feig. - Zamierzamy zaaranżować spotkania z jeszcze kilkoma, zanim podejmiemy jakąkolwiek decyzję. Na razie nikomu nie zaproponowaliśmy tej pracy.

A więc Drew Barrymore, James Mangold i Paul Weitz jeszcze nie zostali pokonani.

/dzięki twilightpl.com/

 

#5 2009-04-07 11:02:01

Aeris

Vampir

7357038
Skąd: Piekło ^_-
Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 61
Punktów :   

Re: Eclipse - Zaćmienie

Mam nadzieję, że wybiorą najlepszego i, że sprawi że Zaćmienie będzie jeszcze fajniejsze niż Zmierzch.


" .. Biorę to powoli, karmiąc mój ogień, tasuję karty Twojej gry. Właśnie w tym czasie, we właściwym miejscu, niespodziewanie zagram moim asem .. "

Wiecznie Ponura ze Skłonnościami do Marudzenia, Aeris Gainsborough.

Offline

 

#6 2009-04-24 07:14:32

Valerie Cole

Fast Food

Re: Eclipse - Zaćmienie

POBRANE Z INTERII http://film.interia.pl/wiadomosci/film/ … ch,1294877

David Slade ("30 dni mroku") wyreżyseruje film "Zaćmienie" - trzecią część powieściowego cyklu Stephanie Mayer ("Zmierzch").

Oficjalne stanowisko studia Summit położyło kres spekulacjom dotyczącym obsady reżyserskiego fotela trzeciej części sagi Stephanie Mayer. Wcześniej padały nazwiska Drew Barrymore i hiszpańskiego twórcy Juana Antonio Bayony. Wybór padł jednak na specjalistę od filmowego horroru - Davida Slade'a, który zrealizował już wampiryczny film - "30 dni mroku" (na polskich ekranach - od 30 maja)

Autorka powieści Stephanie Mayer jest przekonana, że Slade jest odpowiednim człowiekiem do reżyserii kolejnego obrazu serii: "Jestem podekscytowana faktem, że właśnie David Slade będzie reżyserował Eclipse. Jest wizjonerem, który na pewno wniesie sporo nowego do serii".
czytaj dalej


"Od samego początku mieliśmy szczęście do niezwykłych reżyserskich talentów przy okazji realizacji sagi Zmierzchu. Cieszę się, że ta tradycja została podtrzymana" - powiedziała Meyer.

Pierwszy film serii - "Zmierzch" - wyreżyserowała Catherine Hardwicke. Obecnie trwają zdjęcia do sequela "New Moon" w reżyserii Chrisa Weitza.

Z OSTATNIEJ CHWILI !!!

Z Vancouver odlatują gwiazdy "Eclipse" takie jak Taylor Lautner, Peter Facinelli, Ashley Greene, Anna Kendrick, Christian Serratos i Elizabeth Reaser- to niechybny znak, że okres zdjęć dobiegł końca. Jak informuje na swoim Twitterze David Slade, rozpoczyna się okres postprodukcji trwający 8 miesięcy.
Teraz gwiazdy mają czas wypocząć... dopóki nie zacznie się szaleństwo związane z promocją "New Moon"

www.vampiresdaily.com

 

#7 2009-11-24 18:50:13

Tiffany Carrea

Starszy Vampir

Skąd: południowa Polska
Zarejestrowany: 2009-11-03
Posty: 85
Punktów :   

Re: Eclipse - Zaćmienie

Z pierwszej ręki!!

New Moon bez żadnej wątpliwości już dziś jest okrzyknięty fenomenem. Jego popularność zaskoczyła niedowiarków! Więc nigdy nie jest za wcześnie, by spojrzeć w przyszłość.

Niedawno przeprowadzona została rozmowa z producentem, Billem Bannermanem i scenarzystką Melissa Rosenberg, co fani mogą spodziewać się po „Eclipse” trzeciej odsłonie Sagi Twilight, która wejdzie do kin latem przyszłego roku. Wiele raportów wspomina, że z powodu wizji Davida Slade (Hard Candy, 30 Days of Night), będzie zawyżona granica wiekowa.

Dodatkowo mamy dla Was informację o losie Breaking Dawn ...

Ale najpierw o Eclipse:

"To jest mały ciąg dalszy akcji. Przy trzeciej części jest więcej pracy i akcji z powodu nowonarodzonych. Rodzina Cullenów jest też zmuszona do obrony a wilki stają się po raz pierwszy w historii sojusznikami wampirów. To zupełnie coś innego niż New Moon!” Rosenberg powiedziała, że napisała trzeci skrypt bardzo wierny książce.

"Film rozszerza pole widzenia i wyobraźnię w pewnym sensie.. w filmie możemy odejść od punktu widzenia Belli. Tak więc możemy go zobaczyć, np. oczami Victori. W pewnym sensie mamy więcej do pokazania niż w książce!”

Co do tego, czy Slade zmienił „tonację”? Melissa dodaje:

"Książka jest w pewien sposób mroczniejsza i ciemniejsza więc myślę, że historia też taka będzie. David jest idealnym reżyserem w celu zapewnienia tej książce „życia”. Ma on wiele do pokazania!”

Co do Breaking Dawn..

„Nie ma jeszcze gotowego scenariusza ale Melissa pracuje nad nim. Tylko tyle mogę powiedzieć. Myślę, że każdy chcę zobaczyć jak tempo pracy wzrasta ale to nie jest takie proste.”

Co do podzielenia książki na dwa filmy:

"Nie wiem. Książka może być albo uproszczona lub bardzo wierna i bogata w akcję. To zupełnie inna i wyjątkowa książka, nie taka jak poprzednie trzy. Szykuje się wielka niespodzianka”.

/http://www.vampiresdaily.com//


i znów kilka ciekawostek

Nowy plakat Eclipse, który reprezentuje już trzecią odsłonę sagi wskazuje na ciemną tonację i z rozmysłem umieszczone są też burzowe chmury. "Każdy film jest inny, ponieważ pracujemy z różnymi reżyserami i każdy z nich jest na swój sposób wyjątkowy, kocham tych ludzi.” mówi Taylor Lautner "David Slade jest idealnym reżyserem na trzeci film z sagi "Zmierzch", ponieważ jest skomplikowany i pełny napięcia. Eclipse jest moją ulubioną książką!”
Ashley Greene, który gra wampira Alice mówi, że Slade idealnie pasuje do „mrocznego” Eclipse! "David jest rzeczywiście histeryczny!", śmieje się: "On ma takie suche poczucie humoru, które czasami przeraża.. nie wiesz czy on żartuje czy nie. Eclipse będzie niesamowite, bo stało się znacznie dramatyczne. Kocham tą część, będzie naprawdę ekstra!” Ale czy David Slade nie zawiedzie zbytnio fanów? Podobno w Eclipse ma być mniej Love Story a więcej akcji. "W Eclipse nie jest tak intymne, jak w Twilight czy nawet New Moon", wyjaśnia Robert Pattinson. "Jesteśmy w stanie wojny! Ale nie oznacza to, że love story jest całkowicie odrzucone. Jest przecież miłosny trójkąt Bella – Edward – Jacob. Bella jest rozdarta, choć wie, bez kogo nie umie żyć. W Eclipse Edward pokazuję jak wielkim uczuciem darzy Bellę i jak wielkie są jego człowiecze odczucia.. takie jak np. zazdrość!” Będziemy także mieli okazję bardziej poznać rodzinę Cullenów.

MTV.com ma nowe wywiady z rodzinką Cullen, która mówi o swoich ulubionych scenach z Eclipse:
"Eclipse" to moja ulubiona książka, więc jestem naprawdę bardzo podekscytowany, by ludzie mogli zobaczyć, to co zrobiliśmy z tym filmem.", powiedział Peter Facinelli, grający Carlisle'a. "Rodzina Cullenów pokaże, na co ją stać! Myślę, że ludzie pokochali między innymi scenę meczu z "Twilighta" ponieważ pokazana jest tam cała rodzina, która niczego nie ukrywa, a pokazuje swoją zaletę - bycia wampirem. W "Eclipse" pokażemy jak fantastycznie potrafią walczyć wampiry!”

Alice też pokaże, co potrafi wyczyniać ze swoją umiejętnością – przewidywaniem przyszłości. "Jestem bardzo podekscytowana, by zobaczyć moje sekwencje walki," mówi. "Jest kilka chwil zabawy między Jasperem a Alice, które chciałabym zobaczyć."

Kellan Lutz czeka, aż zobaczy wyniki ciężkiej pracy, jaką podjął by przygotować Emmeta do walki. "Byliśmy przez sześć tygodni szkoleni do walki.. i wyszkolono san bardzo dobrze! Choreografia powala z nóg!”

Ale podczas gdy każdy wydaje się podekscytowany walką, Nikki Reed najbardziej oczekuje na scenę tragicznej historii Rosalie." Jackson i ja mieliśmy okazję pokazać w filmie historię naszych bohaterów przed ich przemianą. To naprawdę niesamowite sceny i fajny moment rozmowy Rose z Bellą.”

/www.vampiresdaily.com/


...najsłodsza krew pochodzi od osoby, którą kochasz...

Offline

 

#8 2010-03-19 19:31:28

Marie

Najlepsza...

3106117
Call me!
Skąd: Castle Resurrection/Szkocja
Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 143
Punktów :   

Re: Eclipse - Zaćmienie

Oficjalna premiera "Eclipse" w Polsce 30 Czerwiec tego roku:D czyli szykuje nam się Wampirzy przysmaczek na wakacje^^

A żeby wam umilić oczekiwanie...Oto Eclipse - Scenariusz :] Miłego czytania

http://eupload.pl/files/1ZG3MQEU/Eclipse%20Script.pdf


Poprzez nocy chłód i poranka żar, w świecie w którym rządzi prawo dżungli...kroczą dumnie nieugięci myśliwi.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.hotels-world.pl/