#1 2009-01-24 10:11:35

Valerie Cole

Fast Food

Underworld: Bunt Lykanów

Filmowa opowieść śledzi początki trwającej od wieków krwawej waśni arystokratycznych wampirów znanych jako Handlarze Śmiercią i ich byłych niewolników Lykanów. W czasach wczesnego średniowiecza, młody Lykan o imieniu Lucian (Michael Sheen) wyłania się jako potężny przywódca i gromadzi wilkołaki, aby powstały przeciwko Viktorowi (Bill Nighy), okrutnemu królowi wampirów, który uczynił z nich niewolników. W walce przeciwko armii Handlarzy Śmiercią i o wolność dla Lykanów do Luciana dołącza jego kochanka, Sonja (Rhona Mitra).

http://www.filmweb.pl/f295316/Underworl … 2009/opisy


edit: No i powiem Wam, że obejrzałam i nawet całkiem zadowolona jestem. Historia dość spójna i przede wszystkim faktycznie trzyma się kupy. Sceny walki świetne, moim zdaniem nie przesadzone Cóż dodać więcej... Chyba nic. Zachęcam do oglądania

 

#2 2009-11-20 23:35:20

Shinji Kagawa

Vampir

7134853
Zarejestrowany: 2009-02-06
Posty: 17
Punktów :   

Re: Underworld: Bunt Lykanów

Bardzo lubię ten film w szczególności za kreacje świata, dobry wygląd wilkołaków oraz historie luciana tzn ukazanie powstania lyknaów.

Offline

 

#3 2009-11-21 12:32:58

Jorgen Largsten

Vampir

Zarejestrowany: 2009-09-02
Posty: 29
Punktów :   

Re: Underworld: Bunt Lykanów

Uważam ten film za bardzo naciągany chodź muszę przyznać iż efekty specjalne wyszły im bardzo dobrze.

Offline

 

#4 2010-04-24 18:14:43

 Selene Corvinus

Vampir

Zarejestrowany: 2009-11-24
Posty: 39
Punktów :   

Re: Underworld: Bunt Lykanów

Film nie jest zły. Oczywiście mam za złe, że praktycznie nie ma w nim Selene, jedna scena i to z pierwszej części zupełnie mnie nie satysfakcjonuje. Ale... cóż.. myślałam, ze będzie to gorszy film. Oczywiście mrok i ilosć krwi jest zadowalająca... miła odmiana po Twilight (bez urazy, lubię Zmierzch, ale jest za słodki).
A do tego, gdy się ogląda w Blu Rayu, to... po prostu poezja xD
A co do Luciana... we wcześniejszych filmach w ogóle nie zwracałam na niego uwagi.. ale pewnie dlatego, że nie był tam szczególnie ukazany. Za to w tej części.. Cóż lykanie górą

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://klinikastonava.cz/