#1 2009-01-23 12:46:43

Marie

Najlepsza...

3106117
Call me!
Skąd: Castle Resurrection/Szkocja
Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 143
Punktów :   

Vampirzo-Przeglądarkowo.

No tak...Kto w obecnych czasach nie słyszał o grach przeglądarkowych? Nawet Wampiry mają w nich swój udział. Mowa oczywiście o dwóch najpopularniejszych w sieci grach z tematu "Nocnych łowców"czyli:

1.Bitefight - No tak grywam grywam. Jak w tego typu grach wszystko toczy sie o rozwijanie postaci, zaopatrzenie ich w akcesoria przydatne w walce, rozbudowę kryjówki, zadania, misje oraz walkę z wrogą rasą czyli z Wilkołakami. Gra bardzo prosta w budowie, łatwa do prowadzenia. Możemy pracować w niej na cmentarzu, wykonywać różne zadania dla okolicznych towaro-dostawców, żłopać krew litrami polujac na ludzi...oraz tłuc się z frakcją wilkołaków. Tak tak zaczynając grę możesz sobie wybrać czy chcesz być wampirem czy wilkołakiem. Po czasie można łaczyć się w klany no i za pomocą linków zarażać innych do gry.http://www.bitefight.onet.pl

2. Bloodwars - Ta gra natomiast jest grą czysto wampiryczną. Podobnie jak w Bitefight rozwijasz sobie swojego wampirka i miejsce w którym mieszka. zdobywasz sprzęt i punkty umiejętności. Z jedną małą różnicą. Tu nie ma walk wrogich ras...tu są wojny klanowe..Klany wampirów dążą do dominacji w danych kwadratach i do zdobycia większych wpływów w danym regionie. Możesz za to całym klanem napadać inne klany i graczy by zdobyć kasę, krew i punkty lub przejąć cały kwadrat. Co najważniejsze...możesz wybrać sobie płeć wampira oraz do jakiej klasy będzie należał. Są w sumie 4 klasy wampirów : Beast Master, Ssak, Kulturysta i Łapacz myśli Ciekawe nawet i da się grać.http://bloodwars.interia.pl/

Gra zawiera

    * 4 unikalne rasy, każda z oddzielnym zestawem wampirzych mocy, zwanych Arkanami,
    * każda rasa posiada 10 unikalnych ścieżek rozwoju dostępnych pod postacią tatuaży,
    * dynamiczny system rozwoju postaci,
    * system zadań dostosowanych do poziomu postaci,
    * unikalna opcja robienia wypraw i odkrywania okolicznego świata,
    * zintegrowana skrzynka na wiadomości,
    * możliwość zakładania oraz rozwijania klanów,
    * zbrojownia klanowa, dostępna dla najlepszych klanów,
    * 5 zróżnicowanych dzielnic miasta zwanych strefami,
    * możliwość rozbudowy własnego terytorium (kwadratu), o budynki dostępne w danej strefie,
    * możliwość oblegania przeciwnika w celu zagarnięcia jego kwadratu,
    * oblężenia klanowe pozwalające na walkę ponad 60-ciu postaci równocześnie!!!
    * 77 przedmiotów podstawowych,
    * 149 prefixów przedmiotów,
    * 143 sufixy przedmiotów,
    * ogółem 22918 różnych przedmiotów do znalezienia,
    * każdy z nich posiada 18! Poziomów rozwoju,
    * co daje... 412524 unikalne przedmioty!!!
    * unikalne sety biżuterii oraz zbroi do skompletowania,
    * 30 różnych przedmiotów jednorazowych,
    * Handel w systemie aukcyjnym (Moria) lub tradycyjnym (Necropolia)
    * Eventy klanowe pozwalające rzucić wyzwanie mitycznym potworom wampirzego świata!


Poprzez nocy chłód i poranka żar, w świecie w którym rządzi prawo dżungli...kroczą dumnie nieugięci myśliwi.

Offline

 

#2 2009-01-27 15:30:24

Rosalie

Vampir

752748
Skąd: Francja
Zarejestrowany: 2009-01-25
Posty: 13
Punktów :   

Re: Vampirzo-Przeglądarkowo.

Bitefight już powoli wychodzi.Tam nawet nie można odpocząć cały czas atakują Cię.Niezbyt wiem jak jest teraz ale jak w to grałam to cały czas mnie atakowały te całe Wilkołaki.Aha i nie możesz wybrać jak twój wampir ma wyglądać.A ja jak w to  grałam wyglądałam naprawdę tragicznie...


'bo los pragnie, byś spełnił swoją własną legendę'

Offline

 

#3 2009-01-30 14:38:04

Angelus

Starszy Vampir

8039222
Skąd: Londyn
Zarejestrowany: 2009-01-25
Posty: 9
Punktów :   

Re: Vampirzo-Przeglądarkowo.

@above: też tak sądzę... bitefight... jeden z tych zakończonych rozdziałów życia.. xD definitywnie...

Offline

 

#4 2009-01-30 16:58:00

Rosalie

Vampir

752748
Skąd: Francja
Zarejestrowany: 2009-01-25
Posty: 13
Punktów :   

Re: Vampirzo-Przeglądarkowo.

Angelus grałeś w bitefight? Moim zdaniem powinni to skasować,bo to tylko strata czasu,a okropnie wciąga tak ze nie można się od tego oderwać.Wiem to bo jak grałam to siedziałam na tym cały czas i nie mogłam się od tej piekielnej strony oderwać.Dlatego odradzam tą stronę....


'bo los pragnie, byś spełnił swoją własną legendę'

Offline

 

#5 2009-11-18 21:30:09

Jorgen Largsten

Vampir

Zarejestrowany: 2009-09-02
Posty: 29
Punktów :   

Re: Vampirzo-Przeglądarkowo.

Obecnie gram zarówno w Bitefaren jak i Bloodwars i nie narzekam na żadną z nich chociaż muszę przyznać iż zdecydowanie lepiej gra mi się w Bloodwars.

Offline

 

#6 2013-02-02 23:33:18

vaaleanroosa

Vampir

Zarejestrowany: 2013-02-02
Posty: 3
Punktów :   

Re: Vampirzo-Przeglądarkowo.

Gram w bloodwars i jest świetne! zwłaszcza historia w zakładce: toturial. Jest też bloodmoon. Masz do wyboru wampira, wilkołaka, człowieka-łowce

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Mmelesi Lodge