#1 2009-01-27 13:48:06

Valerie Cole

Fast Food

Zmierzch - dvd

Zmierzch na dvd w USA będzie w marcu 2009 - więc my możemy się spodziewać opóźnienia minimum 4 miesiące... A co to ścieżki Cartela Burwella to owszem, jego utwory również znajdują się w filmie. Są to podkłady dźwiękowe grane przez orkiestrę. To prawie wszystko to, co słychać na filmie "w tle".

 

#2 2009-01-27 14:10:40

Marie

Najlepsza...

3106117
Call me!
Skąd: Castle Resurrection/Szkocja
Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 143
Punktów :   

Re: Zmierzch - dvd

Alice jesteś w błędzie. Według prawa maksymalny czas na wydanie filmu od dnia kinowej premiery u nas w kraju to 2 miesiące. Czyli u nas pewnie Zmierzchanie na dvd będzie tak samo pod koniec marca. Inna opcja według mnie nie jest możliwa. Poza tym u nich na dvd nie znaczy wcale że my musimy czekac na koncesje do tego dvd. Oni nam po prostu udzielą jak zawsze wersje obrobioną już, a my dorobimy do tego naszego lektora i będzie luz. Tylko przy światowych hitach typu np Władca pierścieni opóźnienia były większe, ale to wiązało sie z prawami do wersji deluxe i dodatkami, nie licząc problemów z piractwem.


Poprzez nocy chłód i poranka żar, w świecie w którym rządzi prawo dżungli...kroczą dumnie nieugięci myśliwi.

Offline

 

#3 2009-01-27 15:18:04

Valerie Cole

Fast Food

Re: Zmierzch - dvd

Nie będę się sprzeczać bo się na tym za bardzo nie znam. Fakt jest taki, że w USA dvd będzie dostępne pod koniec marca 2009 (możecie to przeczytać na stronie internetowej Stephenie Meyer) i będzie to wersja z dodatkami i scenami wyciętymi oraz konkursem dotyczącym kolejnej ekranizacji... Kupię wersję polską, jak tylko się pojawi, a i amerykańską mam już zapewnioną - tak, więc czekam z utęsknieniem

 

#4 2009-01-27 15:25:41

Rosalie

Vampir

752748
Skąd: Francja
Zarejestrowany: 2009-01-25
Posty: 13
Punktów :   

Re: Zmierzch - dvd

Bardzo dobrze że będzie przynajmniej z dodatkami.Choć to nie zawsze czekamy na filmy 2 miesiące.Czasami nawet dłużej...Na przykład Złoty Kompas wyszedł niedawno a trzeba było czekać prawie rok...


'bo los pragnie, byś spełnił swoją własną legendę'

Offline

 

#5 2009-01-30 09:38:56

Marie

Najlepsza...

3106117
Call me!
Skąd: Castle Resurrection/Szkocja
Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 143
Punktów :   

Re: Zmierzch - dvd

Rosalie ale weź pod uwagę taki drobny fakt iż najczęściej tak się dzieje że to właśnie z winy dystrybutorów są opóźnienia w dystrybucji filmu na dvd, gdyż kołki jedne uważają że jak jeszcze trochę przetrzymają film to ludzie będą po prostu o niego skamleć. Ale w obecnych czasach gdy piractwo się szerzy to takie praktyki zupełnie nie mają sensu. Idąc tropem naszego kochanego Zmierzchu to będzie pewnie tak samo jak z Harrym Potterem czy z Piratami z Karaibów. Potrzymają, naobiecują dodatków i wszyscy święci wiedzą jeszcze czego...Film wyjdzie w stanach w marcu i drogą lotniczą poprzez Internet w raz z dodatkami znajdzie się w siedzi do zdarcia. Nasze sprytne mruczusie dorobią napisy i ludzie zamiast iść do wypożyczalni to sobie odpalą ściągareczki, pobiorą filmik i napisy i hulaj dusza piekła nie ma, a dystrybutor na tym straci.

Ale ja i tak obstaję przy tym iż Zmierzch wyjdzie prędzej...A dlaczego? Bo nie jest tak ostro przereklamowany jak był Złoty kompas...Pamiętam wszędzie te wyskakujące okienka i pchające się z każdego portalu internetowego reklamy...A jak krytycy powiedzieli że chała...to od razu wszystko zniknęło...ech i gdzie tu sprawiedliwość?

ps.Dlaczego my na temat nowości rynkowych i wszelakich dystrybucji gadamy w temacie o Soundtrackach?<zamyśliła się>


Poprzez nocy chłód i poranka żar, w świecie w którym rządzi prawo dżungli...kroczą dumnie nieugięci myśliwi.

Offline

 

#6 2009-01-30 11:41:44

Lajita Karin

Vampir

Skąd: Zamek Ressurection
Zarejestrowany: 2009-01-22
Posty: 34
Punktów :   

Re: Zmierzch - dvd

nie wiem nie wiem nie wiem, ale ja już chcę tę płyyyyyyyyyyytę! oby z dodatkami i innymi bajerami mrrr <3
chociaż sam Zmierzch oglądałam chyba z 6/7 razy już, to i tak zdecydowałam się kupić płytę jak tylko wyjdzie albo....zażyczę ją sobie na urodziny i do tego jeszcze "Przed świtem"... ojjj będzie wampirza uczta ^^

Ostatnio edytowany przez Lajita Karin (2009-01-30 11:42:09)


When you can live forever....What do you live for?

Offline

 

#7 2009-01-30 16:07:44

Rosalie

Vampir

752748
Skąd: Francja
Zarejestrowany: 2009-01-25
Posty: 13
Punktów :   

Re: Zmierzch - dvd

Masz racje Mario.I tak już większość osób obejrzało Zmierzch.
Popieram Lajita.


'bo los pragnie, byś spełnił swoją własną legendę'

Offline

 

#8 2009-03-25 09:47:30

Aeris

Vampir

7357038
Skąd: Piekło ^_-
Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 61
Punktów :   

Re: Zmierzch - dvd

Ja oglądałam już po kilkanaście razy film i ciągle mi mało, ale chętnie sobie kupię wersję DVD, a co mi szkodzi. ;]


" .. Biorę to powoli, karmiąc mój ogień, tasuję karty Twojej gry. Właśnie w tym czasie, we właściwym miejscu, niespodziewanie zagram moim asem .. "

Wiecznie Ponura ze Skłonnościami do Marudzenia, Aeris Gainsborough.

Offline

 

#9 2009-03-26 06:59:47

Valerie Cole

Fast Food

Re: Zmierzch - dvd

/przeniesione z innego działu/

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://go-greenway.online