#1 2009-01-22 18:34:38

Aeris

Vampir

7357038
Skąd: Piekło ^_-
Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 61
Punktów :   

Twilight - Zmierzch

Mi się bardzo podobała scena z uratowaniem życia Belli oraz moment, gdy zaatakowali ją ci chłopacy, a Edward zajechał samochodem. Podobała mi się również gra w baseball. 
Soundtrack, jak najbardziej jestem za. Dopasowane idealnie do scen i filmu, przez co nadaje mu klimatu.
Grafika, sceneria również oddawały to co powinny. Z tej strony wszystko w najlepszym porządku.

Co mi się nie podobało?
Całkowicie pojechali po fabule. Za krótko, za mało, za szybko.
Zdecydowanie można było to bardziej rozwinąć.


" .. Biorę to powoli, karmiąc mój ogień, tasuję karty Twojej gry. Właśnie w tym czasie, we właściwym miejscu, niespodziewanie zagram moim asem .. "

Wiecznie Ponura ze Skłonnościami do Marudzenia, Aeris Gainsborough.

Offline

 

#2 2009-01-22 22:31:24

Lajita Karin

Vampir

Skąd: Zamek Ressurection
Zarejestrowany: 2009-01-22
Posty: 34
Punktów :   

Re: Twilight - Zmierzch

moment "zajazdu" Edwarda w Port Angeles był boski piękna była również scena uratowania życia Belli oraz gra w baseball. Jednakże uwielbiam Charliego w tym filmie ^^ chwilę przed przedstawieniem Edwarda szczególnie.

Za to skóra Edwarda w słońcu, zdecydowanie nie. Inaczej to sobie wyobrażałam, niż obsypanie go brokatem. Ogólny plus za to, że prawie idealnie dobrali aktorów do ogrywanych postaci. Np. Jasper No, pomijając kelnerkę z Port Angeles, która miała być ładna, a bynajmniej w tej książkowej wersji była.

Zdecydowanie kocham ten film, nawet z jego niedoskonałościami względem książki. Muzyka zdecydowanie mnie zaczarowała. Ahh...


When you can live forever....What do you live for?

Offline

 

#3 2009-01-23 00:04:14

Victor de Lavaraux

Vampir

Skąd: Voltera
Zarejestrowany: 2009-01-22
Posty: 4
Punktów :   

Re: Twilight - Zmierzch

Mi się najbardziej podobał moment gdy Edward walczył z Jamesem, no i oczywiście gdy grali w baseball Szkoda tylko że omineli tyle ważnych momentów, no i początek mi się nie spodobał, bo przecież Bella poznała Jacoba dopiero na plaży. ;]


''Wampiry, dzieci ciemności nienasycone, wciąż łaknące krwi, pełne agresji i pełne złości. Dla nich zamknięte są każde drzwi...''

Offline

 

#4 2009-01-23 01:16:47

Lajita Karin

Vampir

Skąd: Zamek Ressurection
Zarejestrowany: 2009-01-22
Posty: 34
Punktów :   

Re: Twilight - Zmierzch

A tam Jacob....Jake jest zuy


When you can live forever....What do you live for?

Offline

 

#5 2009-01-23 07:45:53

Aeris

Vampir

7357038
Skąd: Piekło ^_-
Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 61
Punktów :   

Re: Twilight - Zmierzch

A ja tam bardzo lubię postać Jacoba. Interesująca, zmienna i fascynująca. Oczywiście mniej niż Edward, ale na pewno ma w sobie to "coś", za co można go lubić. Mimo jego późniejszej "przypadłości"...


" .. Biorę to powoli, karmiąc mój ogień, tasuję karty Twojej gry. Właśnie w tym czasie, we właściwym miejscu, niespodziewanie zagram moim asem .. "

Wiecznie Ponura ze Skłonnościami do Marudzenia, Aeris Gainsborough.

Offline

 

#6 2009-01-23 08:40:51

Valerie Cole

Fast Food

Re: Twilight - Zmierzch

"Przypadłość"...  Dobre... Cieszy mnie to, że aktor grający postać Jacoba Blacka nie zostanie zmieniony. Reżyser drugiej części zaufał młodemu aktorowi - ciekawe co z tego wyjdzie. Jakoś w pierwszej części ekranizacji jego rola została "spłycona", zresztą nie tylko jego. Podobnie było z Alice, Carslie'em i ojcem Belli. No, ale nie można mieć wszystkiego. Zastanawiam się tylko, czy była to wina scenariusza, czy reżysera. No, bo reżysera zmienili, a scenarzystkę nie...

I cieszy mnie, że gwiazda HSM nie zepsuje mi radości oglądania filmu

 

#7 2009-01-23 13:27:36

Lajita Karin

Vampir

Skąd: Zamek Ressurection
Zarejestrowany: 2009-01-22
Posty: 34
Punktów :   

Re: Twilight - Zmierzch

Ja LUBIŁAM postać Jacoba, ale ewidentnie mnie wkurzał w 3części. Nie, przepraszam....to Bella mnie denerwowała. A w sumie denerwowali mnie oboje Z resztą... Jake jest taki, że raz się go lubi, raz nie.
Ja w ogóle nie jestem za jakimkolwiek zmienianiem postaci. Widzowie już się zapoznali z ekranowymi postaciami swojej ulubionej sagi, a teraz nagle mają zmieniać i to jeszcze w gruncie rzeczy również główną rolę? Stanowcze nie.


When you can live forever....What do you live for?

Offline

 

#8 2009-01-23 13:37:14

Valerie Cole

Fast Food

Re: Twilight - Zmierzch

Też wydaje mi się, że nie powinni zmieniać Tylera na innego aktora. Powiem szczerze, że w ekranizacji był on jedną z bardziej naturalnych postaci pod względem gry aktorskiej. A poza tym wizualnie mi do tej roli pasuje

 

#9 2009-01-25 23:52:13

Marie

Najlepsza...

3106117
Call me!
Skąd: Castle Resurrection/Szkocja
Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 143
Punktów :   

Re: Twilight - Zmierzch

Podobno go nie zmienią i chwałą im za to bo chłopak przypakował nieco i szykuje się do roli. A co do Zmierzchu w wersji kinowej...Mrrrrr wycięta w ściąganych wersjach czyli pocałunek Bells i Edwarda no i cała końcówka filmu + napisy w których znajdują sie wpadki z filmu wymiatają :] Warto pójść na ten film właśnie ze względu na braki w wersjach z neta ^^


Poprzez nocy chłód i poranka żar, w świecie w którym rządzi prawo dżungli...kroczą dumnie nieugięci myśliwi.

Offline

 

#10 2009-01-29 13:40:23

Valerie Cole

Fast Food

Re: Twilight - Zmierzch

Od czasu ogłoszenia oficjalnej daty premiery DVD "Zmierzchu" pojawiło się kilka nowych informacji. Szczęśliwi posiadacze dwupłytowej edycji będą mogli cieszyć się wieloma dodatkami, takimi jak:

Nie wiadomo jednak, czy dwupłytowe wydanie trafi także do Polski.

Płyta 1:
- 5 scen niewykorzystanych w filmie z wprowadzeniem reżysera
- komentarz audio (Catherine Hardwicke, Robert Pattinson i Kristen Stewart)
- trzy teledyski (Muse, Paramore, Linkin Park)

Płyta 2:
- 5 scen skasowanych z filmu z komentarzem
- siedmioczęściowy dokument "Przygoda się rozpoczyna: Podróż z kartek na ekran"
- fenomen Comic-Con
- trzy zwiastuny

 

#11 2009-01-30 16:47:38

Rosalie

Vampir

752748
Skąd: Francja
Zarejestrowany: 2009-01-25
Posty: 13
Punktów :   

Re: Twilight - Zmierzch

Całkiem sporo tych dodatków.Ale bardzo dobrze Mnie Jacob wkurzał w drugiej części.W ogóle 2 część jest beznadziejna ale w czwartej części Jacob  ma boskie teksty do Rosalie.. Co do ulubionej sceny podobało mi sie kiedy Edward wysiadł z Bellą z samochodu.Miał wtedy taki uśmiech...Oczywiście gra w  baseball też jest świetna.

Ostatnio edytowany przez Rosalie (2009-01-30 16:51:07)


'bo los pragnie, byś spełnił swoją własną legendę'

Offline

 

#12 2009-01-30 18:23:30

Marie

Najlepsza...

3106117
Call me!
Skąd: Castle Resurrection/Szkocja
Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 143
Punktów :   

Re: Twilight - Zmierzch

W grze w baseball najlepsza była muzyka...genialnie ją dobrali. Poza tym określenie Jaspera mianem "Ten co wygląda jakby go coś bolało" lub"jakby się skręcał z bólu" po prostu mnie powaliło :] nie wiem dlaczego ale mnie to rozwala. Co do doboru aktorów uważam że najlepiej dobrani ze wszystkich są Jake i Alice no i rzecz jasna tatko Bells...jak on czyści tę dubeltówkę...mrah boska scena^^


Poprzez nocy chłód i poranka żar, w świecie w którym rządzi prawo dżungli...kroczą dumnie nieugięci myśliwi.

Offline

 

#13 2009-01-30 21:05:54

Lajita Karin

Vampir

Skąd: Zamek Ressurection
Zarejestrowany: 2009-01-22
Posty: 34
Punktów :   

Re: Twilight - Zmierzch

Za każdym razem jak oglądam ten film to śmieję się z momentu wejścia Jaspera do stołówki genau!
No i "daj mi go tu" też boskie ahh kocham ten film mimo wszystko


When you can live forever....What do you live for?

Offline

 

#14 2009-02-03 17:03:05

Angelika_Marshal

Vampir

Zarejestrowany: 2009-01-28
Posty: 11
Punktów :   

Re: Twilight - Zmierzch

Ja tam uwielbiam scene jak grają w baseball ..genialna jest no i jk reszta równierz twierdzę że świetna jest scena ratunku Bells mimo ze tak różni się od sceny w książce

Offline

 

#15 2009-04-07 11:04:21

Aeris

Vampir

7357038
Skąd: Piekło ^_-
Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 61
Punktów :   

Re: Twilight - Zmierzch

Ja sobie Jaspera wyobrażałam nieco inaczej, a ja zobaczyłam jak wchodzi do stołówki to padłam... Ale potem podczas gry w baseball ukazał się nieco żywszy, a nie ciągle taki mułowaty. ^^


" .. Biorę to powoli, karmiąc mój ogień, tasuję karty Twojej gry. Właśnie w tym czasie, we właściwym miejscu, niespodziewanie zagram moim asem .. "

Wiecznie Ponura ze Skłonnościami do Marudzenia, Aeris Gainsborough.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Firma Tomex powstała na bazie