#1 2009-10-28 23:53:42

Marie

Najlepsza...

3106117
Call me!
Skąd: Castle Resurrection/Szkocja
Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 143
Punktów :   

Pamiętniki Wampirów

Elena jest załamana po śmierci rodziców w wypadku samochodowym. Pewnego dnia do jej szkoły przyjeżdża tajemniczy Stefan Salvatore. Dziewczyna nie wie, że Stefan jest wampirem. Zakochują się w sobie. W ich mieście dochodzi do kilku zabójstw, które wyglądają tak, jakby ich sprawcą było dzikie zwierzę. Okazuje się, że to wampir Damon Salvatore - zabójczo przystojny i arogancki, ale i uwodzicielski starszy brat Stefana. Ponad wiek temu Damon poprzysiągł Stefanowi wieczne cierpienie, dlatego że był jego rywalem w miłości do pięknej Katheriny, której Elena jest potomkinią. Czy Stefan będzie musiał zabić Damona? Czy może w Damonie zostało coś z człowieka? Którego z nich wybierze Elena?

Tak właśnie rysuje się historia która w serialowej odsłonie ujrzała światło dzienne we wrześniu tego roku. Jak to wygląda okiem usera dowiecie się za niedługo niech tylko w moje łapki wpadnie pierwsze 6 odcinków, kolejnej wampirycznej ekranizacji cyklu książek.

No i jestem po pierwszych 6 odcinkach...Jedno co Wam powiem...BOMBA!
Serial nakręcony z rozmachem, wciąga jak chodzenie po bagnach. Wszystko rozwija się powoli, owiane tajemnicą...nawet wieloma tajemnicami.

Zmierzch przy tym po prostu wysiada. Tak dobrej historii wampirycznej ze szkołą w tle jeszcze nie widziałam.


Poprzez nocy chłód i poranka żar, w świecie w którym rządzi prawo dżungli...kroczą dumnie nieugięci myśliwi.

Offline

 

#2 2009-11-08 13:47:02

Morticia de Enfer

Starszy Vampir

9975081
Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 76
Punktów :   

Re: Pamiętniki Wampirów

Zgodze się z Marie.Obejrzałam wszystkie i szczerze mówiąc nie mogłam się oderwać...Serial jej zaskakująco wciągający...nie mogę doczekać się kolejnych odcinków...

Offline

 

#3 2009-11-08 15:32:01

Tiffany Carrea

Starszy Vampir

Skąd: południowa Polska
Zarejestrowany: 2009-11-03
Posty: 85
Punktów :   

Re: Pamiętniki Wampirów

Noo, ja dopiero pierwszy odcinek obejrzałam, ale już nie mogę się doczekać kolejnego

Przyznaję rację,z e serial jest o wiele bardziej dojrzalszy i mniej cukierkowy niż Twilight. Chociaż przyznam szczerze, że główna bohaterka miejscami jest dla mnie niewiarygodna... Ale cóż, nie można mieć wszystkiego... I to był cudowny pomysł, żeby w roli Damona obsadzić  Iana Somerhalder'a.


...najsłodsza krew pochodzi od osoby, którą kochasz...

Offline

 

#4 2010-02-02 20:43:39

Aeris

Vampir

7357038
Skąd: Piekło ^_-
Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 61
Punktów :   

Re: Pamiętniki Wampirów

Damon jest boski... Iana uważałam za ciotę, przystojnego, ale ciotę bo taką rolę grał w Lostach, jak dla mnie. Ale tutaj pokazał drugą twarz i świetnie zagrana rola.


" .. Biorę to powoli, karmiąc mój ogień, tasuję karty Twojej gry. Właśnie w tym czasie, we właściwym miejscu, niespodziewanie zagram moim asem .. "

Wiecznie Ponura ze Skłonnościami do Marudzenia, Aeris Gainsborough.

Offline

 

#5 2010-02-12 01:23:02

Lajita Karin

Vampir

Skąd: Zamek Ressurection
Zarejestrowany: 2009-01-22
Posty: 34
Punktów :   

Re: Pamiętniki Wampirów

ohhhh <3 kocham, ubóstwiam i czczę ten serial oraz braci Salvatore!
bardzo bardzo bardzo wciągająca historia i chwała Panu, że całkowicie odbiega od książki mmm... na kolejne odcinki wyczekuję z kalendarzem niecierpliwie skreślając dni do pojawienia się ich w necie! Tylko na co komu te beznadziejne przerwy w emisji?


When you can live forever....What do you live for?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Ferienpark - Haus N, App 0N0204 COLIVER - COLIVING A LA RÉUNION